Bel ons op 0548 37 80 50
Ga naar de inhoud

Het kan gebeuren dat er iets kapot gaat in uw woning of dat er een storing is met bijvoorbeeld de cv-ketel. Dat is vervelend voor u en wij vinden het belangrijk dat u deze zaken zo snel mogelijk bij ons meldt. Wilt u een reparatieverzoek aan ons doorgeven? Klik dan hieronder op de knop 'reparatieverzoek indienen'. Nadat u uw postcode en huisnummer hebt ingetoetst wordt u verder geholpen. 

Spoed
Een
 storing die met spoed moet worden verholpen? Dan belt u naar tel 0548 378050. Hier wordt u ook buiten openingstijden via ons antwoordapparaat verder geholpen.

Buitensluiting
Als u niet meer in uw woning kunt komen (buitensluiting) kunt u ook dit nummer bellen. Het kan lang duren voordat er iemand is. U ontvangt een factuur voor het openen van de deur exclusief de kosten voor herstel. Tijdens kantoortijden zijn de kosten € 50. Na kantoortijd € 75. LET OP!  de telefoonkosten van €32,50 per telefonisch contact worden ook aan u doorberekent.

Verstopping
Is uw afvoer verstopt in of buiten uw woning? Dan kunt u bellen met de RRS Tel: 053-428 57 47

Glasschade
Als u een glasverzekering bij ons heeft dan kunt u dit doorgeven op www.Clarixy.nl of bellen met: 0800 0 207 207
Bij glasschade voor huurders van de Bolder en de Meekesbrug kunt u bellen naar alarmnummer 088 577 11 11. 
Bij glasschade voor huurders van de Molenpoort kunt u bellen naar de Goede Woning tel 0548-378050

Zelf herstellen
Voor sommige reparaties bent u zelf verantwoordelijk. Dit leest u in de brochure kleine herstellingen.

Heeft u klusplannen?
Bekijk dan eerst deze pagina met alle informatie over zelf klussen en kleine woningaanpassingen.

Tips
Onder de knop ' tips' staat belangrijke en nuttige informatie over het onderhoud van uw woning, vocht en schimmelproblemen en hoe u de stekkerproef kunt uitvoeren.